www.cvonline.hu

MECHANIKUS KARBANTARTÓ

Régió:

Vas

Beck & Partners
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 778403
lejárt

  Tudta, hogy a vezető multinacionális cégek nem hiába vannak az élvonalban? A technológiájuk, felépítésük átlagon felüli, ami azt jelenti, hogy ezeknél a cégeknél a csúcstechnológiát lehet és kell is megtanulni.
Amennyiben Ön élelmiszeripari szakember és fontos számára, hogy a szakmában kitűnjön az átlagból, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Ügyfelünk a világ vezető élelmiszeripari vállalatának kisállat eledel gyártására specializálódott divíziója. Harmadik gyáregységüket indították el és ezt a termelési kapacitást tovább bővítik, így közel 900 ember dolgozik a gyártócsarnokokban.
Karbantartói csapatuk számára keresünk most olyan szakembert, aki a MECHANIKUS / GÉPÉSZETI karbantartást szervezi és bonyolítja.

A pozíció megnevezése: MECHANIKUS KARBANTARTÓ

Feladatok:

  • Termelő berendezések karbantartásának rövid és hosszútávú tervezése;
  • Az üzemben lévő karbantartó mérnökök és technikusok irányítása;
  • A gépek mechanikus / villamos karbantartása;
  • Külső vállalkozók munkájának szervezése, irányítása, ellenőrzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség;
  • Gyártásban szerzett minimum 3 - 5 éves karbantartói / karbantartó mérnöki tapasztalat;
  • Gyakorlat karbantartási utasítások és tervek készítésében;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • MS Office felhasználói ismerte.

Előnyök:

  • SAP ismeret

Juttatások, ajánlat:

  • Alapbér; Többféle bónusz; Cafeteria várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Vas megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Karbantartó mérnök/Karbantartásvezető
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió
Vas