www.cvonline.hu

mechanikus karbantartó

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 752731

Partnerünk Magyarországon piacvezető hullámpapír alapú csomagolóeszköz gyártó, aki egy közép-kelet-európai vállalatcsoport tagjaként működik. Legújabb technológiát alkalmazó, modern és folyamatosan bővülő dunaújvárosi gyártóegységébe keresünk

Feladatok:
  • részvétel az ipari gépek - főként pneumatikus és hidraulikus gépek, dugattyúk, hajtómotorok, stb. - tervszerű, megelőző karbantartásában,
  • folyamatos hibakeresések, javítások elvégzése,
  • a termelés folyamatos támogatása,
  • munkához rendszeresített nyilvántartások, munkanaplók vezetése,
  • a napi, heti, havi ellenőrzések elvégzése és dokumentálása.
Elvárások:
  • legalább középfokú, szakirányú végzettség,
  • ipari gáz és olajtüzelésű berendezés kezelő végzettség,
  • szerkezetlakatos és hegesztési ismeretek,
  • ipari hajtástechnika/ pneumatikus és hidraulikus berendezések ismerete,
  • elektromos és mechanikus karbantartási területeken szerzett legalább 4-5 éves tapasztalat,
  • elektromos mérőeszközök terén szerzett tapasztalat,
  • számítástechnikai ismeretek,
  • segítő és csapatjátékos szemlélet,
  • motivált, dinamikus, precíz és rugalmas személyiség.
Előny:
  • angol nyelv kommunikációs ismerete
Amit kínálunk:
  • kiemelt bérezés,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • támogató, professzionális szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőségek,
  • modern géppark.
Munkavégzés helye:
  • Dunaújváros
Egyéb:
  • Munkaidő: több műszak vállalása
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre az alábbi jeligével: