www.cvonline.hu

MECHANIKUS KARBANTARTÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.05.31.
Hirdetés azonosító: 1155917

Fejér megyei, neves járműipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Gyártógépek, berendezések, szerszámok karbantartási és javítási feladatainak ellátása
  • Műszaki hibák sürgősségi javítása
  • Gépek megelőző karbantartása

Elvárások

  • Középfokú mechanikai vagy ezzel egyenértékű végzettség
  • Szakmai tapasztalat hidraulikus és pneumatikus rendszerekkel
  • MS Office, SAP, CAD felhasználói szintű ismerete
  • Műszaki rajzok olvasása
  • Több műszakos 3 + 3 munkarend vállalása
  • Munkavégzés önállóan és csapatban
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Automatizált gyártógépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Világszínvonalú, korszerű munkakörnyezet
  • Megújuló szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Nemzetközi piaci környezet
  • Versenyképes javadalmazási rendszer

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MECHANIKUS KARBANTARTÓ, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678