www.cvonline.hu

Mechanikus Karbantartó Veresegyházra

  • A hirdetés 229 napja lejárt

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

Mechanikus karbantartó munkatársakat

Feladatok:
  • Termelő gépek mechanikai karbantartása javítása (szemcseszórók, forgácsoló gépek stb.)
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek szerelése, karbantartása
  • Kiszolgáló gépek kezelése (kompresszor)
  • Épületgépészeti berendezések üzemeltetése karbantartása, javítása (kazánok, légkezelők, sprinkler, stb.)
  • Épületfenntartással kapcsolatos karbantartások, javítások
  • Termelőegységek kiszolgálása (költségcsökkentő munkák, selejt megsemmisítés)
  • LOTO eljárás felhatalmazott
  • CMMS karbantartási program kezelése és a feladatok végrehajtása és dokumentálása
  • Karbantartási anyagok rendelése, raktározása.
  • A gyárban lévő berendezések és rendszerek, és biztonságos reakció ismerete a tervezett vagy terven felüli leállások esetében.
  • A külső vállalkozók vagy belső dolgozók karbantartási munkáinak ellenőrzése, a belső folyamatoknak való megfelelőségre, a biztonsági előírásokra (beleértve az Egyéni Védőeszközök viselését) vonatkozóan a balesetek megelőzése érdekében.
  • Sikeres próbaidő után a vízkezelő rendszer alapszintű üzemeltetésének elsajátítása és az ott dolgozó
Elvárások:

Végzettség

  • Szakirányú középfokú
  • Ív és lánghegesztő vizsga előny
  • Emelőgép vizsga (targonca 5t-ig) előny
  • Angol nyelv ismerete előny
  • Kis-és középnyomású kazán vizsga előny

Készségek

  • Géplakatos-szerelő gyakorlat
  • Alapfokú PC ismeret
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerekben való jártasság
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Előny ha LOTO eljárás felhatalmazott, vagy ismeri az eljárást

Gyakorlat

  • Releváns szakmai tapasztalat sükséges
Juttatások:
  • Bérezés: versenyképes bér
  • 3 hónapos próbaidő letelte után cafetéria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével.

Érdeklődni Bartus Lászlónál a 06 70 334-1442-es telefonszámon lehet.

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -