www.cvonline.hu

Mechanikus Karbantartó Technikus

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 903627
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A tervezett és meghibásodásokhoz kapcsolódó karbantartási feladatok végrehajtása
  • A gépek és berendezések státuszának és állapotának folyamatos ellenőrzése (futásteljesítmény, kopások, elhasználódások)
  • Hibaelhárítás, a hibák gyökérokának megállapítása és a javítási akcióterv meghatározása céljából
  • A gépekhez kapcsolódó dokumentáció állapotának/státuszának megőrzése a hibastatisztikákkal és elemzésekkel együtt
  • Karbantartási adatbázis fenntartása (Maximo)
  • Részvétel a berendezések telepítésében.
  • Rajzok és tervek olvasása és értelmezése
  • Hidraulikus, pneumatikus és erőátviteli rendszerek ismeretének alkalmazása
  • Gépészeti ismeretek alkalmazása, marás és NC marás, fúrás és esztergálás technológiák ismerete
  • Hegesztési ismeretek alkalmazása
  • Különböző berendezések használata, mint pl. híddaruk, targoncák, személyliftek, emelőszerkezetek, vágógépek, köszörűgépek

Elvárások:

  • Gépész technikus végzettség
  • 5 vagy több éves gyakorlat ipari berendezések karbantartási területén, a gépek ill. berendezések  pneumatikus, hidraulikus és erőátviteli rendszereinek alapos ismerete
  • Alapvető gépkezelési ismeretek, továbbá marási és esztergálási ismeretek
  • Jó problémamegoldó készség, csapatszellemű magatartás, fogékonyság és hajlandóság az új készségek elsajátítására

Előnyt jelent:

  • Angol nyelv
  • Hegesztési tudás