www.cvonline.hu

Mechanikus Karbantartó Technikus

  • A hirdetés 1199 napja lejárt

Nemzetközi kommunikációs és nyomdaipari vállalat keres

munkatársat debreceni telephelyére

Feladatok:

  • Komplex, nagy teljesítményű nyomdai és kötészeti berendezések javítása
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • Mechanikai és épület-karbantartási munkák megvalósítása a határidők betartásával

Elvárások:

  • Minimum szakiskolai végzettség (mechanikus, gépszerelő, karbantartó, autószerelő)
  • Hasonló munkakörben szerzett (termelőüzemi) gyakorlat
  • Önállóság, felügyelet nélküli munkavégzés
  • Stressztűrés, kritikus, szűk határidők betartásának képessége
  • Alkalmazkodó képesség a változó prioritásokhoz

Előny:

  • Nyomdászati folyamatok és modern hibaelhárítási rendszerek ismerete

Egyéb információ:

  • A jelölttől elvárás a négy műszakban való munkavégzés, mely magában foglalja az éjszakai és hétvégi időszakot is

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű pályázatát – a pozíció megnevezésével - a következő címre E-mail cím megjelenítése. Kísérőlevelében kérjük jelölje meg fizetési elvárását és a kezdés lehetséges dátumát. Jelentkezési határidő: 2014. március 31.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő