Mechanikus karbantartó - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-2187)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.17.
Jelentkezési határidő: 2017.11.19.
Hirdetés azonosító: 1201260

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Mechanikus karbantartó

pozícióba keres kollégát.
(Referenciaszám: SZF-2187)

Feladatok:

  • Gyártó gépparkjának mechanikus karbantartása, ellenőrzése
  • Meghibásodott gépek javítása
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
  • Karbantartási adatbázisok vezetése
  • Elektromos karbantartók támogatása

Elvárások:

  • Gépészeti végzettség
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Karbantartási és gépalkatrészek beazonosítása, kezelése
  • Folyamatos műszak vállalása
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Több éves gyártói környezetben szerzett, automatizálási tapasztalat
  • Karbantartás területen szerzett gyakorlat
  • Automatizálási tapasztalat
  • Hidraulikus rendszerek ismerete
  • Pneumatikus szaktanfolyami végzettség
  • Hegesztő képesítés
  • Nehézgépkezelői jogosítvány
  • Robot kezelői ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik székesfehérvári partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mail-ben, vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba (Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig). A levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Mérnök / Műszaki, Szerelő, Szakmunka / fizikai munka
Régió Székesfehérvár
Fejér
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű