Mechanikus karbantartó /Szálláslehetőséggel/ - Győr (Referenciaszám: NB-1168)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2016.08.16.
Hirdetés azonosító: 1058971

Feladatok:

  • Gépek, berendezések, kiszolgáló egységek és eszközök maximális rendelkezésre állásának biztosítása
  • Lakatos feladatok végrehajtása

Elvárások:

  • Szakirányú géplakatos vagy mezőgazdasági gépszerelő végzettség
  • Karbantartói munkakörben szerzett gyakorlat
  • Hidraulikai és pneumatikai ismeretek
  • Folyamatos műszak vállalása!
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A munkáltató ajánlata:

  • Egyedi megállapodás szerinti bérezés (órabér+pótlékok)
  • Teljesítménybónusz
  • Bejárás támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szálláslehetőség!

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri székhelyű fémipari Partnercége számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1168-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20/911-5756-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -