www.cvonline.hu
Mechanikus karbantartó (Referenciaszám: PJ3320)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.01.05.
Jelentkezési határidő: 2015.04.17.
Hirdetés azonosító: 888200
lejárt

A világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójának móri termelőegységébe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Mechanikus karbantartó - MÓR

A sikeres pályázó feladatai:
- A termelő berendezések, termelőeszközök állapotának, működőképességének biztosítása a megkövetelt minőségszint mellett,
- Az új termékekhez kapcsolódó termelő eszközök próbája, sorozatgyártásra való felkészítése, beállítása,
- Berendezések műszaki állapotának figyelemmel kísérése, mechanikus karbantartási feladatok elvégzése, belső anyagigénylések összeállításában való együttműködés,
- Munkavédelmi-, környezetvédelmi-, tűzvédelmi előírások betartása,
- Együttműködés a termelési egységekkel.

A feladatkör betöltéséhez szükséges:
- Középfokú vagy technikusi végzettség
- Gyártó cégnél szerzett karbantartói tapasztalat
- Pneumatikai és hidraulikai rajzolvasás ismerete
- 12 órás folyamatos munkarend vállalása

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Professzionális csapat és multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balla Bálint kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.