www.cvonline.hu

Mechanikus karbantartó (Referenciaszám: KJ-834)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2014.04.28.
Hirdetés azonosító: 677939

Elvárások:

  • Lakatos (géplakatos, szerkezet-, karosszéria lakatos vagy gépszerelő) szakmunkás végzettség
  • Termelő cégnél karbantartóként szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Hidraulikai és pneumatikai ismeretek
  • Három műszakos munkarend vállalása!
  • Önállóság, szakmai igényesség
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás

Előny:

  • Gépésztechnikus, mechatronikai technikus végzettség
  • Gyártósorok, gépek, berendezéséke áttelepítésében, beüzemelésében szerzett tapasztalat
  • Gépgyártónál szerzett gyakorlat

Feladatok:

  • A gyártógépek, berendezések folyamatos felügyelete, rendelkezésre állásuk biztosítása
  • Termelőeszközök üzemzavarainak elhárítása, javítások elvégzése
  • Részvétel a tervszerű megelőző karbantartásokban
  • Alkatrészcserék végrehajtása
  • Fejlesztési, módosítási javaslatok tétele

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Műszakpótlékok, jelenléti bónusz
  • Étkezési hozzájárulás, valamint cafeteria a próbaidő elteltével
  • Ingyenes céges buszjáratok többek között az alábbi települések érintésével: Bakonyszombathely, Bakonysárkány, Bodajk, Csákvár, Csesznek, Csókakő, Dudar, Inota, Jásd, Kisbér, Komárom, Környe, Mecsér, Nagyigmánd, Oroszlány, Súr, Székesfehérvár, Tatabánya, Várpalota, Zirc, stb.
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. prémiumkategóriás gépjárművek ülésalkatrészeit gyártó multinacionális vállalkozás megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat akár azonnali kezdési lehetőséggel.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kérjük, hogy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-834-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20-447-68-48-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)