www.cvonline.hu

Mechanikus karbantartó Ref.608

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.06.28.
Hirdetés azonosító: 763286
lejárt

Dinamikusan fejlődő német tulajdonú autóipari beszállító cég részére keresünk munkatársat

Mechanikus karbantartó pozícióba Ref.608

A vállalat profilja: Nemzetközi szinten tevékenykedő autóipari beszállító vállalat, profilja a fém alkatrészek gyártása.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség és ismeretek:

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Lakatosipari tanulmányok
  • Mechatronikai ismeretek
  • Hegesztési területen szerzett több éves tapasztalat (AWI, CO)
  • PLC ismeretek
  • Hidraulikus, pneumatikus ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés

Előny:

  • Hegesztési eljárásokban szerzett minősítés
  • Autóipari termelő területen szerzett tapasztalat

A munkavégzés helye:

  • Somogy megye, Balaton part

Munkakezdés várható ideje:

  • Azonnal

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai:

  • Karbantartó és javító intézkedések tétele az üzemben
  • Az új termékekkel kapcsolatos lakatosipari feladatok ellátása
  • A termelés folyamatos működését elősegítő tárolók és egyéb berendezések önálló gyártása
  • Termelőeszközöknél fellépő hibák diagnosztizálása és javításuk
  • Alapfokú hidraulikus, pneumatikus feladatok ellátása
  • A folyamatos és hibamentes termelés elősegítése
  • Kapcsolattartás az elektromos karbantartókkal, szerszámkészítőkkel

Amit Megbízónk ajánl:

  • Kiemelt bérezés és egyéb juttatások: bejárás vagy költözés esetén albérlet támogatása
  • Változatos, kihívásokkal teli munkalehetőség
  • Magas technológiai színvonal
  • Szakmai fejlődés és hosszú távú lehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál
  • Jó kollegiális légkör

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát az oneletrajz@dologido.hu e-mail címre. A levél tárgyában, kérjük tüntesse fel a pozíció nevét, valamint referenciaszámát.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu