www.cvonline.hu

Mechanikus karbantartó (Ref. 859)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.05.25.
Jelentkezési határidő: 2015.03.13.
Hirdetés azonosító: 895112
lejárt

Autóipari termelő/beszállító partnercégünk részére keresünk kollégát

Mechanikus karbantartó pozícióba (Ref. 859)

Feladatok:

  • Megelőző és javító karbantartó intézkedések tétele
  • Az új termékekkel kapcsolatos lakatosipari feladatok ellátása
  • Alapfokú hidraulikus, pneumatikus feladatok ellátása
  • A folyamatos és hibamentes termelés elősegítése
  • Kapcsolattartás az elektromos karbantartókkal, szerszámkészítőkkel

Elvárások:

  • Műszaki végzettség és/vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Mechatronikai ismeretek
  • Hegesztési területen szerzett több éves tapasztalat (AWI, CO)
  • PLC ismeretek
  • Hidraulikus, pneumatikus ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés

A munkavégzés helye:

  • Somogy megye-Balaton déli part

Amit Megbízónk ajánl:

  • Kiemelt juttatási rendszer
  • Dinamikusan fejlődő, modern, nemzetközi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A levél tárgyában, kérjük tüntesse fel a pozíció nevét.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu