www.cvonline.hu

Mechanikus karbantartó műszerész

  • A hirdetés 3 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt. Debreceni telephelye

 Gyógyszergyártó Igazgatósága

munkatársat keres

Feladatok:

  • Termelő berendezések megelőző karbantartása;
  • Munkavégzés megfelelő dokumentálása;
  • Üzembe helyezéshez szükséges beállítások elvégzése;
  • Kapcsolattartás az üzemviteli technikusokkal és műszaki mérnökökkel;
  • Folyamatokat fejlesztő javaslatok kidolgozásában való aktív részvétel;

Elvárásaink:

  • Általános gépész végzettség;
  • 3-5 év termelő területen szerzett üzemviteli vagy karbantartási tapasztalat;
  • Számítógépes felhasználói ismeretek;
  • Kiváló együttműködő készség, hatékony csapatmunka;
  • Jó problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari tapasztalat;
  • Pneumatikában szerzett képesítés/jártasság;
  • Középfokú (technikusi) vagy felsőfokú végzettség;
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-másolatokkal várjuk.