www.cvonline.hu

Mechanikus karbantartó mérnök

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1071103

Nemzetközi autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk kollégát az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, folyamatos fejlesztése
  • Javítások tervezése, szervezése, ellenőrzése és felügyelete
  • Gépátvételek lebonyolítása, koordinálása, kapcsolattartás társosztályokkal, beszállítókkal
  • Pótalkatrészek biztosítása
  • Dokumentációk készítése, követése, gondozása
  • Költségtervezés, statisztikák készítése, elemzése, intézkedési tervek készítése
  • Munkatársak ellenőrzése, oktatása, fejlesztése

Elvárások:
  • Gépészmérnök vagy üzemmérnök végzettség
  • Legalább 3 év karbantartás területén szerzett tapasztalat
  • PLC-programozás és egyéb programnyelvek ismerete
  • Középfokú német nyelvtudás írásban és szóban (további tanulási hajlandóság)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség, önállóság, fejlődőképesség, elhivatottság
  • Jó problémamegoldó képesség

Juttatások:
  • Változatos feladatok,
  • Fiatalos munkahelyi hangulat
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, jelentkezzen fényképes önéletrajzával a megadott emailcímen!

Munkavégzés helye:
  • Győr