www.cvonline.hu

Mechanikus karbantartó (INTS/11/3)

  • A hirdetés 444 napja lejárt

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk mechanikus karbantartó munkatársat.

Feladatok:

  • Mechanikus, hidraulikus és pneumatikus hibák elhárítása
  • Gépek szállítása, telepítése
  • Öntőgépeknél és perifériáinál főbb karbantartási feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Érettségi és minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt munkakört!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő