www.cvonline.hu

Mechanikus karbantartó - Győr (Referenciaszám: OE-1468)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.07.09.
Hirdetés azonosító: 1056232

Feladatok:

  • Gyártóberendezések mechanikus hibakeresése és javítása
  • Megelőző karbantartás elvégzése
  • Üzemzavarok elhárítása
  • Együttműködés a karbantartói csapattal

Elvárások:

  • Mechanikai vagy elektronikai végzettség
  • Néhány éves karbantartásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Empatikus, kreatív személyiség
  • Problémamegoldó képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

 A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő