www.cvonline.hu

Mechanikus karbantartó, Gépbeállító lakatos

  • A hirdetés 970 napja lejárt

VT Plastic Gyártó Kft.

autóipari termékek és más ipari szférából származó műanyag alkatrészek

gyártásával foglalkozó cég

műszaki csapatának bővítése miatt felvételt hirdet

Mechanikus karbantartó

Gépbeállító lakatos

munkakörökben

Feladatok:

  • A gépek és folyamatok minőségének és gondmentes működésének biztosítása
  • Automatizált gyártóberendezések és gyártósorok felügyelete
  • Gyártástechnikai folyamatok felügyelete és optimalizálása
  • A gyártási-, és gépadatok dokumentálása, az üzembe helyezés nyomon követése
  • A fröccsöntött termékek próbagyártásában való részvétel

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (pl: géplakatos, karbantartó lakatos, mechanikus műszerész)
  • pneumatikus/hidraulikus ismeret
  • 3 műszak vállalása

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

A munkakörök azonnali kezdéssel betölthetők.

Pályázatát (munkakör megjelölésével) az alábbi címre várjuk.

pályakezdők jelentkezését is várjuk

 VT Plastic Gyártó Kft. HR osztály

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő