www.cvonline.hu
VT Plastic Gyártó Kft.
Mechanikus karbantartó / Gépbeállító lakatos

Cégünk nagy ipari múlttal rendelkező, a mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon
nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely autóipari termékek és más ipari
szférából származó műanyagalkatrészek gyártásával foglalkozik. Profilunk magába
foglalja az esztétikai, valamint technikai alkatrészek gyártását, festését és szerelését is.
Ha szeretne egy stabil, fejlődő cég csapatába tartozni küldje el pályázatát!

autóipari termékek és más ipari szférából származó műanyag alkatrészek

gyártásával foglalkozó cég

műszaki csapatának bővítése miatt felvételt hirdet

 Mechanikus karbantartó

     Gépbeállító lakatos

   munkakörökben

Feladatok:

  • A gépek és folyamatok minőségének és gondmentes működésének biztosítása
  • Automatizált gyártóberendezések és gyártósorok felügyelete
  • Gyártástechnikai folyamatok felügyelete és optimalizálása
  • A gyártási-, és gépadatok dokumentálása, az üzembe helyezés nyomon követése
  • A fröccsöntött termékek próbagyártásában való részvétel

Elvárások :

  • szakirányú végzettség (pl:géplakatos, karbantartó lakatos, mechanikus műszerész)
  • pneumatikus/hidraulikus ismeret
  • 3 műszak vállalása

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

A munkakörök azonnali kezdéssel betölthetők.

Pályázatát (munkakör  megjelölésével) az  alábbi címre várjuk.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

VT Plastic Gyártó Kft. HR osztály

8000 Székesfehérvár, Berényi u. 72-100.

Kategória Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Fejér
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő