www.cvonline.hu

Mechanikus karbantartó / Gépbeállító lakatos

  • A hirdetés 1101 napja lejárt

VT Plastic Gyártó Kft.

autóipari termékek és más ipari szférából származó műanyag alkatrészek

gyártásával foglalkozó cég

műszaki csapatának bővítése miatt felvételt hirdet

 Mechanikus karbantartó

     Gépbeállító lakatos

   munkakörökben

Feladatok:

  • A gépek és folyamatok minőségének és gondmentes működésének biztosítása
  • Automatizált gyártóberendezések és gyártósorok felügyelete
  • Gyártástechnikai folyamatok felügyelete és optimalizálása
  • A gyártási-, és gépadatok dokumentálása, az üzembe helyezés nyomon követése
  • A fröccsöntött termékek próbagyártásában való részvétel

Elvárások :

  • szakirányú végzettség (pl:géplakatos, karbantartó lakatos, mechanikus műszerész)
  • pneumatikus/hidraulikus ismeret
  • 3 műszak vállalása

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

A munkakörök azonnali kezdéssel betölthetők.

Pályázatát (munkakör  megjelölésével) az  alábbi címre várjuk.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

VT Plastic Gyártó Kft. HR osztály

8000 Székesfehérvár, Berényi u. 72-100.

Helyek Veszprém
Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő