www.cvonline.hu

MECHANIKUS KARBANTARTÓ - CNC MEGMUNKÁLÓ KÖZPONTOK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.07.25.
Hirdetés azonosító: 1101009

Megbízónk a régió piacvezető multinacionális nagyvállalata, jelentős autóipari beszállító. Számára keresünk szakmailag felkészült munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Gépészeti karbantartási feladatok ellátása az üzem CNC megmunkáló központjain és felületkezelő gyártósorokon (porfestő, eloxáló üzemek)
  • Egyéb célgépek (fűrészek, prések, robotok) megelőző karbantartási feladatainak ellátása

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség (műszaki- gépgyártás technológus, géplakatos)
  • Néhány éves szakmai tapasztalat CNC megmunkáló gépek karbantartásában
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Pneumatikus és hidraulikus szaktanfolyami végzettség
  • Hegesztő vizsga, targonca és darukezelői jogosítvány

Amit megbízónk nyújt

  • Megbízónk stabil, hosszútávú munkalehetőséget biztosít és vonzó juttatási csomagot kínál
  • Versenyképes alapbér, 13. havi fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, műszakpótlék, teljesítmény alapú prémium
  • Önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, utazási támogatás

A munkavégzés helye

Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MECHANIKUS KARBANTARTÓ - CNC MEGMUNKÁLÓ KÖZPONTOK, Székesfehérvár környéke

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678