www.cvonline.hu

Mechanikus Karbantartó Budapest XXI ker.

  • Frissítve 110 napja

Partnercégünk részére keresünk kitartó, lendületes, dolgozni vágyó munkavállalót az alábbi pozícióba:

Mechanikus Karbantartó/Lakatos

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Gyártásban keletkező hibák analizálása, minősítése, javítása
  • Az észlelt és jelzett hibákt, hiányosságok a kijavítása.
  • Gyártás értesítése a hibákról
  • Gépészeti, hidraulikus illetve pneumatikus részegységek rendszeres gépkönyv szerinti karbantartása.
  • Gépészeti, hidraulikus illetve pneumatikus részegységek hibáinak behatárolása, feltárása, javítása
  • A hibaelhárítás munkálatainak megtervezése, a szükséges szerelési anyagok, szerelvények, segédanyagok azonosítása.
  • Az elvégzett munkákat köteles dokumentálni.
  • Kötelessége a mindenkori tűzvédelmi, munkavédelmi, közegészségügyi előírásokat betartani.
  • Munkája során köteles betartani a szakmai előírásokat, voinatkozó szabványokat és jogszabályokat.
  • Kéziszerszámok, egyéb gépek, berendezések, szerszámok előrírás szerinti tárolása, kezelése, használata.
  • Aktív részvétel a szelektív hulladékgyűjtés
  • A karbantartó műhelyi és üzemi rend fenntartása.

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • középfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, lehetőség szerint gyártó cégnél
  • rugalmas, terhelhető, precíz személyiség, stressztűrés

Amit nyújtani tudunk:

  • Kiemelt bérezés, béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Modern munkakörnyezet és munkakörülmények

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 284 4461-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014