Mechanikus karbantartó (1 műszak) - Győr (Referenciaszám: BV-2136)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.21.
Jelentkezési határidő: 2017.12.09.
Hirdetés azonosító: 1188201

Feladatok:

  • Az automatizált fröccsöntő gépek és egyéb berendezések karbantartása és a folytonos rendelkezésre állás biztosítása
  • A működésben felmerülő problémák analizálása és megoldása
  • Berendezések optimalizálása
  • Szükséges alkatrészek raktári mennyiségének meghatározása, követése
  • Együttműködés a karbantartó munkatársakkal

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Fröccsöntő gépek karbantartásában szerzett tapasztalat előny
  • 1 műszakos munkarend vállalása
  • Pneumatikus és hidraulikus műszaki rajzok ismerete
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Készenlétre való hajlandóság

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy termelő vállalat számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BV-2136-os referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Építés / Ingatlan, Karbantartó, Szakmunka / fizikai munka
Régió Győr
Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű