www.cvonline.hu

Mechanikus gépkezelő, gépbeállító

  • A hirdetés 1037 napja lejárt

Feladatok:

  • Gyártósori gépek beállítása, működtetése, karbantartása, minőségbiztosítási szabályoknak megfelelő ellenőrzése

Elvárások:

  • Műszerész, finommechanikai, mechanikai, autószerelői vagy gépész végzettség
  • Folyamatos, több műszakos munkarendben való munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Office programok
  • Tanulási hajlandóság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Nyitottság
  • Rugalmasság

Előny:

  • PLC ismeretek, könnyűiparban szerzett tapasztalat
  • Elektronikai, villanyszerelő automatizálási, irányítástechnikai végzettség

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek
  • Inspiráló munkakörnyezet, korszerű technológia
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes dolgozói buszjárat Budapestről és számos vidéki településről (pl.: Aszód, Buják, Cinkota, Dány, Isaszeg, Domony, Erdőkertes, Gödöllő, Gyömrő, Kartal, Kerepes, Kistarcsa, Iklad, Maglód, Mogyoród, Monor, Pécel, Rákoscsaba, Szentmártonkáta, Tápióbicske stb.)

Munkavégzés helye:

Csömör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő