www.cvonline.hu

Mechanikai tervező mérnök

  • A hirdetés 1008 napja lejárt

Feladatok

  • Vezérlőegység-elektronika elektromechanikus tervezése:
  • Műanyagba ágyazott nagyáramú vezetők tervezése
  • Fröccsöntött csatlakozók tervezése
  • Nyomásos öntésű alumínium komponensek tervezése
  • Tolerancia számítások készítése
  • Mechanikus specifikációk készítése
  • Gépészeti rajzok és dokumentációk készítése
  • Gépészeti rajzok felülvizsgálata
  • Beszállítói kapcsolattartás

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség (MSc)
  • 3D tervező rendszer(ek) ismerete, Catia V5 kiváló ismerete
  • Összetett mechanikus komponensű projektekben szerzett tapasztalat
  • Mechanikus végeselemes számításban szerzett tapasztalat (Ansys)
  • Finomlemez-megmunkálás, hajlítás, stancolás, lézervágás területén szerzett tapasztalat
  • Termikus szimulációban szerzett tapasztalat (Ansys)
  • Legalább középfokú angolnyelv-tudás

Személyiség

  • Önálló, határozott
  • Kreatív

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Sikeres és gyorsan növekedő vállalat
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő