www.cvonline.hu

Mechanikai összeszerelő

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 743251
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Gázmotor elemeinek mechanikai összeszerelési / csőszerelési munkája
  • A mechanikus összeszerelés és szétszerelés végrehajtása a szerelés-irányítók vezetésével
  • Az összeszerelési folyamat kialakítása, fejlesztése és a szerelési idő csökkentésére, minőségköltség-csökkentésére és munkabiztonság növelésére irányuló tevékenységek
  • A szerelés-irányító támogatása műszaki kérdésekben
  • Folyamatfejlesztési kezdeményezések, ésszerűsítések bevezetése

Elvárások:

  • Szakirányú /autószerelő, repülőgépszerelő, víz-gáz-fűtésszerelő/ szakmunkás bizonyítvány
  • Szakmában szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Műszaki rajzok értelmezésének ismerete
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Targonca és daru jogosítvány
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Nehézipari szerkezeti és csőhálózati szerelésben való jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség