www.cvonline.hu

Mechanikai összeszerelő / Csőszerelő

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 861161
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Szénacél csővezeték előkészítése, összeszerelése, nyomáspróbája, tisztítása
  • Rozsdamentes csővezetékek előkészítése, összeszerelése
  • Légtechnikai elemek beszerelése, lemezlakatos munkák
  • Acélszerkezeti szerelés, szerkezeti lakatos munkák
  • Helyszíni fűzővarratok készítése AWI és MAG eljárással
  • Munkavégzés műszaki rajzok és sematikus ábrák, WPS alapján

Elvárások:

  • Gépszerelő, lakatos, szerkezeti lakatos, karosszérialakatos, gáz, fűtés és vízvezetékszerelő vagy hasonló területen végzett tanulmányok
  • Hegesztő szakvizsga
  • Tűzgyújtási szakvizsga
  • Lángvágásban, lánghegesztésben szerzett gyakorlat előny
  • Jogosítvány targoncához és daruhoz előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és juttatasok
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet Veresegyház zöldövezetében
  • Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vállalati buszok a 3 műszakos munkarendhez igazodva
  • Sportolási lehetőség: fitness, kinti sportpálya
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen

Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, honlapunkon Link megjelenítése követően jelentkezzen a hirdetésre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.