www.cvonline.hu
Mechanikai műszerész
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.01.20.
Jelentkezési határidő: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1099168
lejárt

Nyíregyházi multinacionális partnercégünk számára keresünk mechanikai műszerészeket.

Feladatok:

  • Felmerülő dolgok, szerelési munkálatok, javítások elintézése
  • A varrógépek üzembe helyezése
  • A gyártásban használt varrógépek kötelező karbantartása
  • Meghibásodás esetén a gépek javítása
  • Munkához kapcsolódó adminisztráció vezetése
  • A termelés támogatása minőségi és mennyiségi célok elérésével

Elvárások:

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Mechanikus-szerelői tapasztalat
  • Műszaki végzettség előny
  • Tanulási hajlandóság
  • Precizitás, csapatmunka
  • Jó problémamegoldó készség
  • Rugalmasság

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkarend
  • Értékes és változatos munkafeladatok
  • Nemzetközi tapasztalatszerzés
  • Betanítási folyamat, képzések

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.