www.cvonline.hu

Mechanikai műszerész

  • A hirdetés 141 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Helység:
Budapest

Terület:

Járműkarbantartás

Munkaidő:

  • teljes
  • határozatlan

Vállalat:
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok:

  • végzi a mozdonyból kiszerelt javítási feladatkörébe tartozó részegységek szétszerelését, minősítését, javítását, összeszereli és beállítja annak érdekében, hogy a szerkezetek az előírt funkciójukat el tudják látni
  • az összeszerelt egységeket próbapadon ellenőrzi, végrehajtja az esetleges korrekciókat az előírt értékek biztosításához
  • a próbapad ellenőrzéseket dokumentálja a visszaellenőrizhetőség érdekében és a javított egységeket felhasználásig biztonságos körülmények között tárolja
  • a felszerelést, beüzemelést követően elvégzi a szükséges helyszíni korrekciókat az üzembiztos működés érdekében
  • végzettségének és szakképesítésének megfelelően, végzi a vasúti járművek műszereinek javítását, karbantartását

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú állami iskolai végzettség (érettségi)
  • középfokú szakirányú képesítés (mechanikai műszerész)
  • 1 év szakmai gyakorlat

2016. augusztus 31.

Bővebb felvilágosítást ad:
Major Krisztina 30 700 5712

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő