www.cvonline.hu

Mechanikai műszerész

  • A hirdetés 677 napja lejárt

A Béres Gyógyszergyár Zrt.

Gyógyszer-technológiai és Analitikai Fejlesztési Osztálya

mechanikai műszerész

munkatársat

keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Minimum 2 éves, gyógyszergyárban szerzett tablettázógép kezelési - ill. karbantartási tapasztalat;
  • Középfokú szakmai végzettség;
  • Magas fokú felelősségtudat, megbízhatóság;
  • Csapatmunkára való alkalmasság;
  • Igény új ismeretek megszerzésére;

Feladatok:

  • A Fejlesztő Laboratóriumban működő gépek és műszerek kezelése, szerelése;
  • Időszakos karbantartások szervezése, nyilvántartása;
  • A gyógyszer-technológiai fejlesztési folyamatokban való aktív közreműködés;

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet;
  • Anyagi és erkölcsi megbecsülés;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;

A munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Kezdés: 2016. április

A jelentkezés módja: Önéletrajzát és motivációs levelét 2016. január 31-ig az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő