www.cvonline.hu

Mechanikai műszerész (Budapest)

  • A hirdetés 328 napja lejárt

MÁV-START Zrt.

Mechanikai műszerész

Helység
Budapest

Terület
Járműkarbantartás

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • végzi a mozdonyból kiszerelt javítási feladatkörébe tartozó részegységek szétszerelését, minősítését, javítását, összeszereli és beállítja annak érdekében, hogy a szerkezetek az előírt funkciójukat el tudják látni
  • az összeszerelt egységeket próbapadon ellenőrzi, végrehajtja az esetleges korrekciókat az előírt értékek biztosításához
  • a felszerelést, beüzemelést követően elvégzi a szükséges helyszíni korrekciókat az üzembiztos működés érdekében

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség( érettségi)
  • középfokú szakirányú mechanikai műszerész képesítés
  • 1 év szakmai gyakorlat

2016.10.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Major Krisztina 06-1-511-7519 / 01-75-19

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő