www.cvonline.hu

Mechanikai karbantartó

  • A hirdetés 667 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársakat keresünk - veresegyházi munkavégzéssel- az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Termelő gépek mechanikai karbantartása javítása (szemcseszórók, forgácsoló gépek stb.)
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek szerelése, karbantartása
  • Kiszolgáló gépek kezelése (kompresszor)
  • Épületgépészeti berendezések üzemeltetése karbantartása, javítása (kazánok, légkezelők, spinkler, galvan, stb.)
  • Épületfenntartással kapcsolatos karbantartások, javítások
  • Termelőegységek kiszolgálása (költségcsökkentő munkák, selejt megsemmisítés)
  • LOTO eljárás felhatalmazott CMMS karbantartási program kezelése és a feladatok végrehajtása és dokumentálása
  • Karbantartási anyagok rendelése, raktározása.
  • A gyárban lévő berendezések és rendszerek, és biztonságos reakció ismerete a tervezett vagy terven felüli leállások esetében.
  • A külső vállalkozók vagy belső dolgozók karbantartási munkáinak ellenőrzése, a belső folyamatoknak való megfelelőségre, a biztonsági előírásokra (beleértve az Egyéni Védőeszközök viselését) vonatkozóan a balesetek megelőzése érdekében.
  • Sikeres próbaidő után a vízkezelő rendszer alapszintű üzemeltetésének elsajátítása és az ott dolgozó helyettesítése szabadság alatt.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Ív és lánghegesztő vizsga
  • OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány és jogosítvány

Előny:

  • Angol nyelv ismerete
  • Kis-és középnyomású kazán vizsga
  • Elektromos végzettség

Munkavégzés helye: Veresegyház

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi címre. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Mechanikai karbantartó”

Telefon: +361/381-1048

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő