www.cvonline.hu

MECHANIKAI KARBANTARTÓ

  • A hirdetés 1146 napja lejárt

Magyarországon egyedülálló módon a Poppe + Potthoff hideghúzott, precíziós acélcsövek gyártását indította el Ajkán, a már meglévő common rail és csőkomponens divíziók mellett. Az új beruházás üzemeltetéséhez keresünk megbízható, ambiciózus munkatársakat az alábbi pozíciókba:

Feladatok:

  • Gyártó berendezések mechanikus, hidraulikus és pneumatikus részeinek karbantartása, javítása
  • Folyamatos üzemvitel biztosítása, váratlan hibák javítása
  • Munkák elvégzésének dokumentálása

Elvárások:

  • Gépész szakmunkás végzettség
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Számítógépes ismeret

 Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • Európai szintű munkakörülmények
  • Támogatott munkahelyi meleg étkezés

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, bizonyítvány másolatokkal, a pozíció megjelölésével az alábbi címre kérjük küldeni

Poppe + Potthoff Hungária Kft.  8400 Ajka, Új Atlantisz Ipari Park

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő