www.cvonline.hu

Mechanikai Karbantartó Mérnök

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Tu-Plast Kft. a svájci Hoffmann Neopac csoport tagjaként Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.

Társaságunk több mint 18 éves szakmai tapasztalattal és korszerű műszaki háttérrel rendelkezik. Hiszünk abban, hogy az értékrendszerünk, rugalmasságunk és eredményeink a vevőink előnyére szolgálnak.

Növekedésünk támogatásához keresünk tapasztalt szakembert:

munkakörbe.

Kiemelt feladatok és felelősségek:

  • Gyártóberendezések szakmai felügyelete, javítása és a gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása (TPM üzemeltetése)
  • Szoros együttműködés a gyártósori operátorokkal
  • Külföldi gépgyárakkal kapcsolattartás, látogatás
  • Gépeken való fejlesztésekben való együttműködése a hatékonyságnövelés érdekében
  • Alkatrész, munkaeszköz készletszintek optimalizálása
  • Hatékonyság növelés a Lean eszközeivel

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Felsőfokú gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Nagyfokú precizitás, önállóság
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség, szakmaszeretet
  • Társalgási szintű angol, vagy német nyelvtudás (esetenként önálló külföldi utazás)
  • Műszaki rajz ismeretek

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, karrierépítés (Ingyenes oktatások, tréningek)
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Biztos nemzetközi háttér
  • Fiatalos csapat és jó munkakörnyezet és munkahelyi körülmények

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar és idegen nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre 2016.10.27-ig.

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen