www.cvonline.hu

Mechanikai / ill. elektronikai fejlesztő

  • A hirdetés 1225 napja lejárt

Megbízónk egy nemzetközi szinten elismert szolgáltató az orvosi technika területén, mely az embert középpontba állítva célul tűzte ki a  mobilitás és függetlenség legmagasabb szinten történő biztosítását egy minőségi élet folytatásának érdekében.

Feladatok:

  • Aktív implantátumok és elektroszimulációs eszközök fejlesztése
  • Termékek, berendezések, vizsgáló-és munkaeszközök fejlesztésen alapuló mechanikai konstrukció
  • Tervrajzok kidolgozása, részletezése, konstrukciója
  • Vizsgálati kritériumok kidolgozása és a prototípusok felülvizsgálata, valamint azok értékelése
  • Érvényes normák alapján történő valódiságvizsgálat
  • Termékek és akotóelemek sorozattovábbításában nyújtott támogátas
  • Elektronikai orvostechnikai nyomtatott áramkörök fejlesztése az aktív implantátumok és neuroszimuláció vonatkozásában
  • QM-rendszerrel összhangban levő fejlesztés, tesztelés, dokumentáció
  • Design Verification
  • Meglévő termékdokumentációk elemzése valamint frissítése érvenyes normák alapján (Európa, Kanada, USA)

Elvarasok:

  • Főiskolai gépészeti, orvostechnikai vagy finommechanikai (vagy hasonló területen szerzett) végzettség, vagy
  • Elektronikai vagy mechanikai végzettség
  • Több éves tapasztalat az orvostechnikai termékek fejlesztésében (2a/2b termékosztály, ideális esetben aktív implantátumok vagy sebészeti eszközök)
  • CAD ismeretek (PTC Creo / ProE / PDMLink); szimulációs ismeretek (Spice)
  • Az orvostechnika területen érvenyes szabályozások ismerete (Europa / USA)
  • Problémák interdiszciplináris megoldásának támogatása
  • Angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Magas fokú utazási hajlandóság az első évben

Ajánlat:

  • Felelősségteljes és változatos feladatkör magas fokú mozgástérrel egy magas technikai szinvonalú vállalatnál
  • Interdiszciplináris együttműködés egy lelkes csapatban
  • Éves bruttó kereseti lehetőség 36.900,00 Euró – túlfizetés végzettség és munkatapasztalat függvényében

Munkavégzés helye: Bécs, Ausztria

Amennyiben állásajanlatunk felkeltette az érdeklödeset, kérem, küldje el német vagy angol nyelvű (lehetőleg fotóval ellátott) szakmai önéletrajzát.

Link megjelenítése

Helyek Külföld
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Elektronika / Telekommunikáció
Külföldi munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol