www.cvonline.hu

Mechanikai-elektronikai műszerész

  • A hirdetés 330 napja lejárt

Az olasz tulajdonú elektronikai cég magyarországi leányvállalata, a Seven Elektronika Hungary Kft. ambiciózus, dinamikus munkatársat keres.

pozícióba.

Feladatok:

  • Elektronikai panelek gyártás utáni ellenőrzése (manuális,  automatikus ellenőrző  berendezések, és mikroszkóp segítségével)
  • Elektronikai egységek hibaanalízise, javítása,
  • A hibásan vagy nem megfelelően működő áramköri elemek, elektronikai alkatrészek javítása, cseréje az arra alkalmas eszközök használatával.
  • A gyártási folyamatok, új megrendelések megismerése.

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • pontosság, precizitás
  • számítógépes ismeret
  • kiváló csapatjátékos

Előny:

  • társalgási szintű angol, vagy olasz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszútávon biztosított versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Balatonboglár

Helyek Baranya
Tolna
Balatonboglár
Veszprém
Zala
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő