www.cvonline.hu

Mechanika Számítási Mérnök

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 817120

Nemzetközi, járműrendszerek gyártásban kiemelkedő pozíciót elfoglaló partnerünk keres új munkatársat a következő pozícióba

Feladatok:
  • Mechanikai számítások és analízisek készítése
  • Számítási modellek, végeselem módszer használata
  • Szerkezet mechanika kalkulációk elkészítése
  • Analízisek, mechanikai számítások és modellek fejlesztése
  • Kalkulációs eredmények tesztekkel történő összehasonlítása
  • Eredmények bemutatása a társszervezetek felé
  • Együttműködés mérnöki csapatok között
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki, preferáltan gépészmérnök végzettség,
  • Legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Szilárdsági számítások és végeselem módszer ismerete (ANSYS, HyperWorks)
  • Legalább 3 év tapasztalat hasonló munkakörben
Amit kínálunk:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
MS Word formátumú szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió