www.cvonline.hu

Matricázás, csomagok összeállítása

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 1049500

Ha kiszámítható, fix munkaidőre vágysz! Ha szeretnél fiatalok között dolgozni! Ha azonnal kezdeni szeretnél! Ha csak rövidtávon gondolkodsz vagy inkább hosszú távúra vágysz! Akkor ezt a munkát ki kell próbálnod!
Feladatok:

  • Dohányipari termékek matricázása, előkészítése

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • Rugalmas heti beosztás fix munkaidőben 7:00-15:00 óráig
  • Pörgős, a monotóniát jól viselő csapatjátékos diákok jelentkezését várjuk

Juttatások:
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Hosszú távú munkavállalási lehetőség

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk, fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: JTI-02.

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület