www.cvonline.hu

Matketing gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 944728
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

A Coca-Cola HBC Magyarország Kft. részére keresünk marketing gyakornok pozícióra diák munkavállalót.

Feladatok:

  • Promóciók előkészítése és helyszíni ellenőrzése
  • Szakmai csapat munkájának támogatása
  • Kimutatások, összesítések, riportok készítése
  • Prezentációk, elemzések készítése
  • Társosztályokkal való együttmőködés

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony legalább 2016.nyaráig
  • Legalább heti 32 óra munkanap vállalása
  • Felhaszanálói szintű számítógépes ismeret
  • Excel és PowerPoint magabiztos használata
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra diákbér
  • Munkavégzéshez igazodó céges buszjárat Budapestről

Ha szeretnél egy dinamikus fiatalokból álló csapat tagja lenni, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!