www.cvonline.hu

Materials Supervisor

  • A hirdetés 633 napja lejárt

Nemzetközi partnerünk Észak-magyarországi termelési csapatának élére keresünk

Materials Supervisort,

aki az alábbi feladatokért lesz felelős:

  • Irányítja és fejleszti a Workcellben működő beszerzési és terméléstervezési folyamatokat.
  • Felelős a beszerzési és a termeléstervezési KPI-okért.
  • Koordinálja és kontrollálja a Workcellben dolgozó beszerzők és termeléstervezők munkáját.
  • Irányítja a kiemelt beszerzési és termeléstervezési projekteket.
  • Kapcsolatot tart és hatékonyan kommunikál a külső és belső vevőkkel.
  • Riportokat készít a Beszerzési és Termeléstervezési Igazgató és a társosztályok számára.
  • Rendszeres teljesítményértékelést végez a hozzá tartozó csoport tagjairól.

Elvárás

Ideális jelöltünk az alábbi jellemzőkkel bír:

  • Gazdasági vagy mérnöki felsőfokú végzettség.
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Multinacionális cégnél beszerzésben eltöltött 2-3 év.
  • 1-3 év csoportvezetői tapasztalat.
  • Erős elemzői készség, vezetői, irányítói, önálló probléma megoldási képesség.
  • Stressztűrő képesség, csoportmunka támogatása, szűk határidők betartási képessége turbulens környezetben.

Amit nyújtunk

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés.
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra.
  • Méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,
  • Nemzetközi munkakörnyezet.

Ha felkeltette érdeklődését a pozíció, az alábbi e-mail címen keresztül tud jelentkezni: jelentkezes.budapest@intsolution.hu.

Ha bármi kérdése van a pozícióval vagy a kiválasztás menetével kapcsolatban, forduljon bizalommal a kiválasztásért felelős munkatársunkhoz, az alábbi telefonszámon: +36 30 658 60 95.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol