www.cvonline.hu

Materials Manager

  • A hirdetés 976 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, multinacionális elektronikai megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

kollégát.

Feladatok:

• Anyaggazdálkodási részterületek (beszerzés, tervezés, szállítmányozás, raktározás) munkájának irányítása
• Termeléshez szükséges alapanyagok biztosítása az optimális készletszint figyelembevételével
• Anyagáramlási folyamatok megtervezése, fejlesztése, ütemezése, illetve ezen tevékenységek koordinálása
• Vevői igények vizsgálata és visszaigazolása integrált vállalatirányítási rendszerben a termelési kapacitás figyelembevételével
• Stratégiai vállalati tervek, célkitűzések, folyamatok meghatározása, létrehozása, módosítása, végrehajtatása
• Egyes anyaggazdálkodási területek hatékony munkavégzésének biztosítása

Elvárások:

• Felsőfokú műszaki/ gazdasági végzettség
• Min. 8-10 éves anyaggazdálkodási területen szerzett szakmai tapasztalat
• 5 éves anyaggazdálkodási vezetőként szerzett vezetői gyakorlat
• Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
• Önállóság
• Jó szervezőkészség
• Utazási hajlandóság

Munkavégzés helye:

• Vas megye

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
• Szakmai fejlődés
• Stabil, multinacionális háttér
• Igényes munkakörnyezet

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő