www.cvonline.hu

Material Planner

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1050275
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Megbízónk dán tulajdonban lévő vállalat, melynek célja, hogy termékeivel hozzájáruljon az egészségügyi problémákkal rendelkező emberek életének megkönnyítésében. Az 1954-ben alapított vállalat világszerte több, mint 10.000 kollégával rendelkezik és hazánkban 2001-ben alapította első gyáregységét.
Jelenleg két telephellyel képviseltetik magukat és összesen 2700 főt foglalkoztatnak Magyarországon.
Megbízónk Supply Chain csoportjába keresünk

Material Plannert

Legyen Ön is tagja, egy fiatal és dinamikus csapatnak, ahol lehetőséget biztosítanak az egyéni képességek fejlesztésére.

Feladatok:

  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás, VMI beszállítók kezelése
  • A termeléshez szükséges nyersanyagok rendelkezésre állásának biztosítása
  • Nyersanyag lehívás a beszállítóktól
  • Leltárkészlet ellenőrzése
  • Gyártási folyamatok és az egyes társosztályok támogatása

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség logisztikai, közgazdász vagy pénzügyi szakiránnyal
  • Magas szintű, aktív angol nyelvtudás
  • Termeléstervezési vagy beszerzési területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Extrovertált személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil, vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú álláslehetőség

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

Ha szeretne részese lenni ennek a sikerorientált csapatnak kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya