www.cvonline.hu

Material kontroller (SZ12mk)

  • A hirdetés 568 napja lejárt

Material kontroller

SZ12mk

Székesfehérvári autóipari gyártó cég megbízásából keresünk a felépítmény gyártó üzemébe Material kontroller munkatársat.

Feladatok:

  • Termelési anyagfelhasználási folyamatok menedzselése, optimalizálása;
  • Termelési anyagok ki- és bevételezése ERP-rendszerben;
  • BOM listák készítése és az eltérések nyomonkövetése.
Tapasztalat:
  • Középfokú végzettség;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Műszaki érzék;
  • Proaktivitás;
  • Önállóság.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő