Stabil, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat

MATEMATIKUS

 (HF 9-6681)

pozícióba

 Feladatok

  • Geometriai problémák algoritmikus megoldása,
  • Dokumentációk és statisztikák készítése, adatbázisok feldolgozása,
  • Kutatások elvégzése.

Elvárások

  • Haladó lineáris algebrai és térgeometriai ismeretek,
  • C/C++ programozásban alapvető jártasság,
  • Alapfokú angol nyelvtudás,
  • Statisztikai ismeretek.

Előny

  • CAD rendszerek, bullet vagy más fizikai engine ismerete,
  • 3D megjelenítésben tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Fejlődési és továbbképzési lehetőség,
  • Versenyképes fizetés,
  • Innovatív csapat.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Budapest,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.
  • Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6681"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése