www.cvonline.hu

Matematikus [BAIB-MA01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2014.04.26.
Hirdetés azonosító: 753830

Focus consulting

Megbízónk

Tőzsdei kerekedő szoftver fejlesztésével foglalkozó megbízónk csapatába keresünk Matematikus munkatársat.

Feladatok

- Algoritmusok fejlesztése
- Modellezési feladatok ellátása
- Részvétel a kereskedési algoritmusok programozásában C++ nyelven
- Szoros együttműködés a külföldi kollégákkal

Elvárások

- Befejezett PhD tanulmányok matematika szakon
- Magabiztos angol nyelvtudás
- C++ programozási nyelv ismerete
- Jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás
- Friss diplomások esetében nyári vagy iskolaidő alatt szerzett szakmai gyakorlat elvárt

Egyéb

Amit Megbízónk ajánl:
- karrier lehetőség egy olyan környezetben, ahol a legújabb technológiát használják
- teljesítményarányos évenkénti fizetés emelés, és bónusz, és havi juttatási csomag
- rendszeres utazási lehetőség Amerikába
- lehetőség, hogy pár éven belül az amerikai csapat állandó tagja legyen (értsd: kiköltözés)

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió