www.cvonline.hu

Master Data Specialista

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.04.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.
Hirdetés azonosító: 1206188

Master Data specialista pozícióba keresünk új munkavállalót multinacionális háttérrel rendelkező partnerünk budapesti irodaházába. Partnerünk vezető szerepet tölt be az elektronikai termékek gyártásának területén és a megnövekedett igények támogatására keres hosszú távra új munkavállalót. Partnerünk versenyképes fizetésen felül, modern munkakörnyezetet,fiatalos csapatot és támogató vezetőt kínál a jelentkezők számára.

Master Data Specialista legfontosabb feladatai:

  • ·Material Master és Customer Master adatbázisok kezelése,
  • ·Termék és ügyféladatok rögzítése SAP-ba,
  • ·Back office és technikai feladatok ellátása.

Legfontosabb elvárások a Master Data Specialistával szemben:

  • Folyékony angol nyelvtudás,
  • Magabiztos Excel felhasználás,
  • SAP ismerete valamint
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny.

    Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük kattintson az oldal alján található “Jelentkezem” gombra és küldje el Önéletrajzát nekünk.

    Ha esetleg ez az ajánlat lehetőség most nem aktuális Önnek, de szeretne többet tudni a lehetőségeiről kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot, és szakértőink segítenek megtalálni az Ön számára ideális pozíciót.