www.cvonline.hu

Master Data Analyst

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Jelentkezési határidő: 2016.05.27.

Pozíció leírása / Job description

Ágazatában világelsők közé tartozó multinacionális partnerünk számára keresünk törzsadatkezelő munkatársat Master Data Analyst pozícióba.

Feladatok:

- vállalati törzsadatok karbantartása, frissítése
- új adatok bevitele az előírt szabályoknak és folyamatoknak megfelelően
- forrásdokumentumok helyességének ellenőrzése, eltérések esetén hiányzó adatok pótlása, javítása
- forrásdokumentumok rendszerezése
- munkafolyamatok és ügyfél-kommunikáció nyomon követése, rögzítése
- rendszeres és eseti jelentések készítése
- szoros együttműködés vállalati egységekkel

Elvárások:

- folyékony angol nyelvtudás
- törzsadatkezelési területen (Master Data) szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
- precizitás, részletekre való odafigyelés
- monotonitástűrés
- analitikus szemlélet
- MS Office magabiztos használata
- SAP tapasztalat előnyt jelent
- reggeli (6:00-14:30) vagy délutáni műszakos munkarend vállalása (14:00-22:30)

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- stabil munkalehetőség
- modern munkakörnyezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -