www.cvonline.hu

Masszőr, Terapeuta

  • A hirdetés 272 napja lejárt

A belváros szívében található nemzetközi, prémium szolgáltatásokat nyújtó szálloda ambíciózus, elkötelezett, motivált, vendégközpontú és karrier tervekkel rendelkező munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Kezelések magas szintű végzése és azzal kapcsolatos személyre szóló tanácsadás, az előírt tréningeken való részvétel és protokoll követése;
  • Termékek ajánlása és eladása.

Főbb tudnivalók:

  • Részmunkaidős, alkalmazotti jogviszonyt ajánlunk versenyképes fizetéssel;
  • Munkaidő tervezhető, havi beosztás szerint.

Szükséges készségek:

  • Szakirányú (masszőr) végzettség;
  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Szállodai tapasztalat előny;
  • Jó kommunikációs és alkalmazkodó készség;
  • Vendégközpontú és pro-aktív gondolkodás.

Pályázatokat magyar és/vagy angol nyelven, motivációs levéllel az alábbi e-mail címre várjuk október 28-ig!

CORINTHIA HOTEL BUDAPEST, MAGYARORSZÁG