www.cvonline.hu

Masszázs Oktató

  • A hirdetés 818 napja lejárt

Álláspályázat

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Svédmasszázs, -és különféle masszázs típusok oktatása és/vagy
  • Szakmai továbbképzések vezetése (végzettségnek megfelelően, pl: wellness,lávaköves,sport,lomi-lomi,stb)
  • Oktatási feladatok ellátása
  • Csoportok vezetése

Személyi feltételek:

  • Szakirányú masszőr végzettség.
  • Min.3 év szakmai tapasztalat masszázs területen.
  • Pedagógus-tanár-oktató végzettség/tapasztalat.
  • Min.1 év oktatási tapasztalat.

Elvárások:

  • Felsőfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Szakma iránti elhivatottság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Gyógytornász / gyógymasszőr végzettség
  • Vállalkozói igazolvány
  • Román, lengyel felsőfokú nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Önálló, rugalmas munkavégzés lehetősége
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. ker és a Nemzetközi Masszázs Akadémia külföldi kirendeltségein.

Fényképes önéletrajzzal az alábbi elérhetőségen.

A TÁRGY-ban kérjük megjeleníteni: "Oktató - Saját név"

Helyek Pest
Budapest
Kategória Oktatás / Képzés
Egészségügy / Szociális ellátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő