Ez az állas inaktív

Másodállást keresők számára ideális telefonos értékesítői munkát kínálunk Kisvárdán!

  • Az álláshirdetés 29 napja lett aktiválva

Szívesen vállalnál másodállást, de nem találtad meg a neked való lehetőséget?

Szeretnél délutános műszakban dolgozni?

Most lehetőséget biztosítunk számodra!

Amit  tőled várunk:

  • Empatikus személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Szorgalom
  • Tanulásra való hajlandóság

Ami mi nyújtunk:

  • Motivációk, közös rendezvények, jutalmak
  • Utazási támogatás
  • Rugalmas munkaidő, segítőkész vezetők
  • Előrelépési lehetőségek

 Rugalmas munkahely vagyunk: 4, 6, vagy 8 órás munkaidőben is tudsz nálunk dolgozni, az Irodavezetővel való megegyezés szerint.

A betanulás időszak alatt a munkaidőt mindenképpen 12:00 -20:00-ig kell beosztanod.

Csatlakozz te is csapatunkhoz!

Helyek Kisvárda
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Telefonos operátor

Starjobs Magyarország

Autókölcsönzéssel és javítással foglalkozó part...
Budapest

Telefonos Értékesítő

Würth Szereléstechnika Kft.

  Feladat: A cég termékeinek értékesítése telef...
Budaörs, Budapest, Pest

Telefonos ügyintéző

OTP Bank NyRt.

Feladatok: ügyféligény alapú termékajánlás, ker...
Budapest, IX. kerület, Pest