www.cvonline.hu
Maróüzem vezető (csoportvezető)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.05.
Jelentkezési határidő: 2014.02.24.
Hirdetés azonosító: 745020
lejárt

Stabil háttérrel rendelkező, szerszámgyártással foglalkozó megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • 13 fős termelés irányítása a maróüzem területén
  • Új szerszámkonstrukciók kifejlesztése számítógéppel segített tervezéssel vevői igények alapján
  • A tervezett konstrukciók illesztése a megmunkáló gépekhez
  • Kísérő dokumentációk készítése a kész technológiákhoz
  • Kapacitások kialakítása, egyeztetése a gyártás előkészítéssel, irányítása, intézkedések bevezetése a maróüzem területén
  • Önköltségek számítása, amelyet a meghatározott módon dokumentál
  • Gyártáshoz szükséges műszaki dokumentációk előállítása
  • Gépek használati értékét növelő, és a gyártási költségeket csökkentő megoldások kialakítása, keresése
  • A gyártás során felmerülő problémák elemzése, az okok feltárása és azok elhárítása
  • Szoros együttműködés a külföldi üzemekkel
  • Kapcsolattartás a külföldi fejlesztőmérnökökkel
  • Szükség esetén külföldi, belföldi kiküldetések, vásárok látogatása
  • Szükség szerint üzembe helyezés a vevőknél
  • A vevői észrevételek, reklamációk kivizsgálása, kezelése
  • Az értékesítés munkájának szakmai támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-5 év konstruktőri, termékfejlesztési gyakorlat
  • Vezetői tapasztalat termelési területen
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • CAD és egyéb tervező szoftverek felhasználó szintű ismerete
  • Szilárdságtani és mechanikai ismeretek
  • Anyag- és megmunkálási ismeretek

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.