www.cvonline.hu

Marós

  • Company_icon Linamar Hungary Zrt.
  • Location_icon Békés, Orosháza
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található.

Marós

Feladatok:

  • Műszaki rajz alapján önálló munkavégzés CNC marógépen

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség – Forgácsoló / CNC forgácsoló szakmunkás
  • Minimum 3 éves gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

 Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Békés
Orosháza
Kategória Gyártás / Termelés > Esztergályos, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű